Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

ATU KOŠICE - FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA 5:8 (2:4, 1:2, 2:2) PDF Tlačiť E-mail

Po vyhratom zápase zo soboty panovala veľmi dobrá nálada, ktorá vygradovala na spoločnej večeri. Po krátkom spánku na stredoškolských internátoch nás čakal druhý tým z východu.

Ako to už v Košiciach býva zvykom, v krátkej časovej dobe sme sa postavili zoči voči ďalšiemu súperovi. ATU Košice nás privítali v basketbalovej Infinity aréne. Zápas sme začali veľmi podobne, keď sme sa rýchlo ujali vedenia, no znovu sme sa nevyvarovali ani školáckych chýb. Kobylkám však vychádzala hra dopredu, aj preto bol stav po 1.tretine 2:4 v prospech hráčov zo Žiliny. Hral sa pekný kombinačný flórbal v podaní oboch mužstiev. Zápasy týchto vysokoškolských mužstiev sú povestné fair-play podaním, kedy padajú góly po pekných akciách. Do tretej tretiny sme nastupovali za veľmi optimistikého stavu 3:6 a každý veril, že naplno v Košiciach uspejeme. Keď sme ešte viac uskočili od ATU cieľ bol už nadohľad. ATU ale nie je z mužstiev, ktoré sa zvyknú vzdať, bojovali až do úplého konca a podarilo sa im znížiť na z ich pohľadu priaznivých 5:8. Na viac už, ale nemali čas, Kobylky si kontrolovali vedenie a dočkali sa záverečného hvizdu rozhodcu. Cesta domov do Žiliny sa tak niesla v spokojnom duchu a so štyrmy bodmi v kufri.