Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

JEX - OD ZAČIATKU NOVEJ SÚŤAŽE VÍŤAZNE PDF Tlačiť E-mail

V nedeľu odštartovala svoj prvý ročník extraliga juniorov U 19. Mladé kobylky vycestovali do Bratislavy, kde odohrali zápasy proti Nižnej a domácemu Hurikánu Bratislava.

1. kolo

TJ A Fbo Nižná - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 4:5 (1:1, 1:1, 2:3)

V prvom zápase narazili kobylky na celkového ašpiranta na medaily. Do vedenia sa dostali v úvode kobylky, ale Nižná do konca prvej tretiny vyrovnala. V úvode druhej tretiny išla do vedenia opäť Žilina, ale Nižná dokázala v 39. minúte vyrovnať. Vstup do záverečnej tretiny vyšiel Nižnej, ktorá sa dostala do dvojgólového vedenia. Kobylky zabrali, vyrovnali a v 56. minúte strelili, ako sa neskôr ukázalo víťazný gól. V 58. minúte mala Nižná výhodu trestného strieľania, ale Turiak podržal tím zo Žiliny. Po vyrovnanom priebehu sa z víťazstva 4:5 tešili kobylky.

Góly Grasshoppers:
5:29 Vojtek (Hrin A.) 0:1, 24:06 Koščo (Grlický) 1:2, 46:56 Koščo (Vavrica) 4:3, 52:33 Vavrica (Grlický) 4:4, 55:01 Koščo (Petrovič) 4:5.
Hviezda zápasu:    star Marek "Emil" Koščo star

Vylúčenia: 2:2

Rozhodovali: Beňo, Sklenica

Počet divákov: 62

Zostava Grasshoppers: Turiak – Kozaňák, Francl, Koščo, Petrovič, Scheer, Kuka, Tkáčik – Lelák, Hruška, Miške, Grlický, Vavrica, Jurčík, Chládek, Vojtek, Hrin A., Imrišík, Ďurnek. Tréneri: Hrnčiar, Veneny. Vedúci tímu: Lietava.

2. kolo

Hurikán Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1:12 (0:5, 1:4, 0:3)

Mladé kobylky nenechali nič na náhodu a od začiatku udávali tempo zápasu. V prvej tretine si vytvorili päť gólový náskok, ktorý s pribúdajúcim časom narastal až na konečných 1:12. Žilinčania si schuti zastrieľali, najväčší apetít mal Vavrica, autor štyroch gólov.

4., 24., 36., 46. Vavrica, 2. Grlický, 7. Miške, 14. Tkáčik, 19. Hruška, 23. Ďurnek, 30. Jurčík, 53. Petrovič, 55.
Hviezda zápasu:    star Peter "Speedy" Vavrica star

Vylúčenia: 3:2

Rozhodovali: Varga, Dobrovodský

Počet divákov: 31

Po víkende sa mohli tešiť mladé kobylky z plného bodového zisku 4 bodov. Žilina sa nachádza po 2.kole na 2. mieste v tabuľke o skóre za 1. FBC Trenčín.

Kapitán kobyliek Hruška: Vstup do sezóny nám vyšiel podľa plánu. Vytvorili sme dobrý kolektív, s ktorým to chceme dotiahnuť čo najvyššie. Verím, že sa nám bude dariť aj v ďalších zápasoch.