Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

MEX - PO ŠTYROCH KOLÁCH KOBYLKY BEZ STRATY BODU PDF Tlačiť E-mail

Florbalová extraliga mužov pokračovala 3. a 4. kolom. V sobotu vycestovali kobylky do Prešova a v nedeľu privítali na domácej palubovke Sabinov.

3. kolo

Mikuláš Prešov - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 5:7 (3:3, 0:2, 2:2)

Kobylky nevstúpili do zápasu najlepšie a v 16. minúte prehrávali 3:1. Do konca úvodnej tretiny vyrovnali a do šatní sa odchádzalo za stavu 3:3. V druhej tretine boli Žilinčania aktívnejší a po 40. minútach vyhrávali 3:5. V záverečnej tretine si udržiavali kobylky náskok a po výhre 5:7 si odviezli z Prešova 3 body. V zápase sa hetrikom blysol Galovič.

Góly Grasshoppers:
36., 45., 53. Galovič, 19., 27. Veneny, 13. Grlický, 17. Pavlikovič.
Hviezda zápasu:    star Marián "Galo" Galovič star

Vylúčenia: 2:2

Rozhodovali: Varga, Boháčová

Počet divákov: 55

Zostava Grasshoppers: Turiak, Kružel – Kvasnica, Hrín, Baránek, Masarovič, Francl, Koščo – Galovič, Trúnek, Pavlikovič, Veneny, Novák, Vavrica, Ladňák, Radil, Hruška, Ondrejmiška, Jurčík, Grlický. Tréner: Novák.

4. kolo

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina – Predator Sabinov 8:5 (2:1, 4:1, 2:3)

Od úvodu zápasu boli aktívnejší domáci. V prvej tretine si vytvorili dvojgólový náskok, ktorý však hostia znížili. Rozhodujúcou sa ukázala druhá tretina, v ktorej si vytvorili kobylky štvorgólový náskok. V poslednej tretine domáci upustili z tempa, čo využili hostia a znížili na konečných 5:8.

7., 27. Galovič, 33., 36. Pavlikovič, 15. Hrín, 32. Ondrejmiška, 42. Veneny, 50. Ladňák.
Hviezda zápasu:    star Patrik Pavlikovič star

Rozhodovali: Cíbik, Tomáš

Počet divákov: 63

Kobylky sa nachádzajú po štyroch kolách na druhom mieste extraligovej tabuľky. Najbližšie sa stretnú o dva týždne v 5. kole proti Dubnici a v 6. kole proti Trenčínu.