Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

MI - V OKLIEŠTENEJ ZOSTAVE Z BRATISLAVY BODOVO NAPLNO PDF Tlačiť E-mail

1. liga mužov vo florbale pokračovala 11. a 12. kolom. Rezerva kobyliek odohrala v Bratislave zápas proti Banskej Bystrici a Detve.

11. kolo

Banská Bystrica - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B 5:14 (2:2, 1:4, 2:8)

Po vyrovnanej prvej tretine začali preberať iniciatívu v druhej tretine zápasu hostia zo Žiliny. V druhej tretine si vytvorili kobylky trojgólový náskok, ktorý v poslednej tretine narastal. Kobylky si z chuti zastrieľali, až sa konečné skóre zastavilo na 5:14. Do 30. minúty to bol vyrovnaný zápas, ale v druhej polovici zápasu využili hráči Žiliny svoje skúsenosti a kondičnú pripravenosť. Hetrikom sa v zápase zaskvel Koščo D.

Góly Grasshoppers B:
Koščo D. 3, Grlický 2, Miške 2, Francl 2, Hrin A., Štefanko, Kuka, Hruška, Šimurka
Hviezda zápasu:    star Dušan Koščo star

Vylúčenia 0:0

Rozhodovali: Bača, Ďuriš

Počet divákov: 6

Zostava Grasshoppers B: Sak, Solárik – Francl, Kozaňák, Petrovič, Kuka, Imrišík, Hrin A. – Lietava, Štefanko, Hruška, Koščo D., Vojtek , Šimurka, Vavrica, Grlický, Miške. Tréner: Grlický.

12. kolo

DTF Detva - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B 5:6 (1:2, 2:3, 2:1)

Nováčik súťaže držal s favoritom zo Žiliny krok celých 60. minút. Kobylky si držali počas stretnutia náskok, ktorý Detva doťahovala. V 55. minúte Detva znížila na rozdiel jedného gólu, ale kobylky si jednogólový náskok ustrážili a po záverečnom hvizde rozhodcu sa mohli tešiť z víťazstva 5:6.

Koščo D. 2, Petrovič 2, Francl, Detva vlastný.

Vylúčenia 2:1

Rozhodovali: Veninger, Dobrovodský

Počet divákov: 16

Zostava Grasshoppers B: Sak, Solárik – Francl, Kozaňák, Petrovič, Kuka, Hrin A. – Lietava, Štefanko, Koščo D., Vojtek , Šimurka, Vavrica, Grlický, Miške. Tréner: Grlický.

Strelecký apetít mal počas dvojkola Koščo D. autor piatich gólov. Kobylky si pripísali po sobote 4 body do tabuľky a po dvanástich kolách sa nachádzajú na 2. mieste.