Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA - ŠK ŽIRAFA ŽILINA 4:8 (0:0, 3:4, 1:4) PDF Tlačiť E-mail

Na posledný zápas kalendárneho roka, kobylky nastupovali s cieľom potvrdiť výborný výkon z Košíc. Zase sa raz potvrdilo, že každý zápas je iný a pre derby to platí dvojnásobne. Dôležitý zápas mestských rivalov však dostal prvú ranu, keď neprišli rozhodcovia. Odpískať náročný zápas sa podujali, po dohode oboch mužstiev, Peter Klapita a Dávid Danaj .

Prvá tretina sa niesla v znamení vzájomného oťukávania, nikto nechcel spraviť prvú chybu, zodpovedne sa bránilo, a postupné útoky narážali do postavených obrán. Nikoho teda neprekvapil stav 0:0 po prvej tretine. V druhej časti sa tempo zrýchlilo, Kobylky sa aktívnym napádaním snažili súperových obrancov donútiť k chybám. Zostalo však len pri gólových šanciach a z dôležitého prvého gólu po rýchlom breaku tešila Žirafa, 0:1. Hneď v ďalšom striedaní po vlastnej hrúbke v obrane, trestala Žirafa opäť, 0:2. Tento gól Kobylky vybudil a behom piatich minút vyrovnali. Na 1:2 znižoval Radoslav Radil, keď ho ideálne vysunul Martin Trúnek. Vyrovnanie na 2:2 zariadila svojou bojovnosťou celá druhá päťka, a loptičku do brány nakoniec pretlačil Marek Žilinčík. Znova sme sa ale nevyvarovali chybám a Žirafy k nim boli nekompromisné a jednu z nich trestali gólom na 2:3, tak sme znova museli doťahovať. Kobylky zvýšili nasadenie, čo znamenalo 3 presilové hry v krátkom slede. Gól však padol len v poslednej, čo Kobylky nakoniec mrzelo. Po nahrávke Daniela Baránka, strelou vyrovnával Marián Galovič. Prakticky hneď po buly a rýchlom prechode do útoku Žirafa opäť viedla, 3:4. Do tretej tretiny sme nastúpili so zmenami v zostave a znova sme sa tlačili do gólu. No z gólu sa po štandardnej situácie tešili opäť Žirafy, 3:5. Kobylky stiahli hru na dve päťky, tlačili sa viacej k bránke, zvýšili streľbu a po prihrávke Mariána Galoviča znižoval Juraj Kalivoda, 4:6. Iskru nádeje, ale sfúkla odpoveď Žiráf, keď sa strela nášmu brankárovi Mirovi Kruželovi nešťastne odrazila a loptička skončila v sieti, 4:6. Na ďalšie doťahovanie neostali sily ani čas. Žirafy z breakov pridali poisťujúce góly a zápas skončil 4:8.

Góly za Grasshoppers:
Radil Radoslav (Trúnek) - 1:2, Žilinčík - 2:2, Galovič (Baránek) - 3:3, Kalivoda (Galovič) - 4:6