Pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY MUŽI MI

TABUĽKA MUŽI MI 2014/2015

Pre ligu MUŽI MI nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu MUŽI MI nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

POSLEDNÉ ZÁPASY JEX

Pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne zápasy.

NAJBLIŽŠIE ZÁPASY JEX

TABUĽKA JEX 2014/2015

Pre ligu JEX nie sú definované žiadne mužstvá.

Tabuľka sa nedá vygenrovať, pretože pre ligu JEX nie sú v ročníku 2014/2015 definované žiadne mužstvá a zápasy.

SPONZORI

MEDIÁLNI PARTNERI

FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA - 1.FBC TRENČÍN 3:10 (0:1, 1:2, 2:7) PDF Tlačiť E-mail

Ten, kto čakal, že rok 2010 bude iný ako ten minulý sa zas zmýlil. Neúčasť nominovaných rozhodcov, už vobec nie je vtipná, hlavne keď každé z mužstiev musí obetovať jedného zo svojich hráčov a postaviť ho do nezávidenia hodnej situácie pískať vlastnému mužstvu.

V drese Kobyliek sa prvý krát predstavil Robert Toma, ktorý k nám prestúpil zo susednej Žirafy. Úvodná tretina priniesla veľmi pekný florbal, hralo sa vo vysokom tempe, a boli to práve Kobylky, ktoré dokázali zatlačiť majstra a tlačili sa čoraz viac do zakončenia. Ak by sa hralo na krásu a šance tretina by patrila nám, ale hrá sa na góly a pri našej výhode presilovej hry sme dovolili Trenčanom streliť povestný gól do šatne. V čase 19:57 sa presadil Lajčiak. Druhá tretina bola herne vyrovnaná, obe mužstvá si dokázali vypracovať nejednu príležitosť a šancu vyniknúť dostali aj brankári. V zápase začali padať góly, no vačšiu efektívnosť predviedli hostia. Do tretej tretiny išli kobylky za stavu 1:3 s hlavou hore, v snahe pokračovať v dobrom výkone z prvých dvoch tretín. Trenčania však predviedli lekciu z efektívnosti v zakončení a v rýchlom slede premenili každú strelu v gól. Razom Kobylkám odskočili, už o 5 gólov. Domáci sa ale ešte nadýchli a zabojovali, znížili na 3:6, no Trenčín obrat nedopustil a po góle na 3:7, už triafali do čierneho len strelci Trenčína. Prehra 3:10 je pre kobylky vzhľadom na predvedený výkon krutá.

Góly za Grasshoppers:
30:08 - Trúnek (Marčiš) - 1:3, 53:38 - Kalivoda (Galovič) - 2:6, 53:43 - Žilinčík (Baránek) - 3:6